Blog

Latest Industry News

Cam lavabo modelleri ve ölçü alımı

cam lavabo ölçüsü nasıl alınır
  • Mayıs 14, 2015
  • Uncategorized
  • Posted by
  • Cam lavabo modelleri ve ölçü alımı için yorumlar kapalı

Cam lavabo modelleri ve ölçü alımı hakkında yazdığımız bu yazıyı okumanız hem kendi lavabonuzu sipariş edebilecek bilgiye sahip olmanızı sağlayacaktır.

Cam lavabonun kullanılacağı yere göre gerekli olan bilgiler değişmektedir. Banyo dolabının tek tarafı veya iki tarafı duvar olabilir . Duvarda olan açı eğriliği ve caplık lavabonuzun tam yerleşmesini engelleyebilir. Bu durumda duvardaki eğrilik kadar banyo lavabosunun küçük yapılması gerekir.

Lavabo süpürgelikleri 10mm yani 1 cm kalınlıkta olduğundan hem sağda hem solda kullanılacağından toplamda 2cm daha ufak verilen ölçüde süpürgelikler kapatacağından bir sorun yaşanmayacaktır.

Banyo lavabosu kenarına konulan ufak süpürgelik camlar için eğer sadece lavabonun arkasında duvar varsa ölçü vermeye gerek yoktur. Lavabo ölçüsüne göre süpürgelik sadece arka için gönderilir.Lavabonun sağ veya sol tarafında mobilya veya duvar varsa bu bölümler içinde süpürgelik istenmeli.Lavabo süpürgeliği ölçüsü verirken bir biri üzerine gelecek lavabo süpürgeliklerinin kalınlığı ölçüden düşülmeli

Eğer dikdörtgen lavabo değilse banyo lavabonuz ölçüsünü belli bölümlerden alarak kağıda dökerek ölçünüzü gönderebilirsiniz.Ancak kağıda dökülemeyecek kadar değişken ölçüde bir lavabo ise ölçüyü gazete yapraklarını yapıştırarak veya sert kartonu istediğiniz lavabo şeklinde keserek ölçüyü alıp gönderebilirsiniz.
ÖRNEK ŞEKLİ YAP

Cam lavabo ölçüsü nasıl alınır.

cam lavabo fiyatları

Eğer iki duvar arası ise
düz
mobilya üzerine
montajda antibakterile silikon kullanılmalı.
Temizlik bitmeden silikon sürme
Duvar çapını süpürgelikle kapakt

İlginizi çekebilir konular:

Back to top